خانه :: ارتباطات ماهواره ای

امروزه ارتباطات یکی از ابزارهای مهم و اولیه در پیشبرد اهداف تجاری و نظامی در دنیا به شمار می‌آید. این مهم سبب شده‌ است تا صنعت ICT به یکی از مهم‌ترین صنایع دنیا بدل شده و روز‌به‌روز دستخوش تغییر و پیشرفت شود. یکی از عناصر مهم ارتباطی بستر انتقال اطلاعات است که به اشکال مختلفی به کار گرفته شده‌ است. در این میان بی‌شک ماهواره نقش مهم و اساسی را در این خصوص ایفا می‌کند. نیاز روز افزون به بستر ارتباطی ماهواره به دلیل ویژگی‌های بارز آن یعنی پوشش گسترده جغرافیایی، توسعه و گسترش تقریبا آسان، مستقل بودن هزینه از فاصله، پشتیبانی مطمئن از زیرساخت های ناپایدار بسترهای زمینی و ... قابل توجه است. از سوی دیگر، طی چند سال گذشته صنعت ارتباطات ماهواره‌ای پیشرفت های عمده‌ای را در معماری و فن‌آوری تجربه کرده است. به لطف این تغییرات، استفاده از لینک‌های ماهواره‌ای در سرویس‌های چند رسانه‌ای، ارتباط داده و اینترنت، و... رشد چشمگیری داشته، و پیش‌بینی می‌شود این روند همچنان ادامه داشته باشد. عامل اصلی این تغییرات، افزایش چشمگیر ظرفیت لینک‌های ماهواره‌ای است. این عامل باعث شده که نه تنها هزینه ارتباطات ماهواره‌ای کاهش یابد، بلکه دامنه وسیع‌تری از کاربری‌های مشتریان را تحت پوشش خود درآورد.

شرکت امین ارتباطات نوین مرو با توجه به تخصص و تجربه نیروهای خود در این زمینه توانسته است در 10 سال اخیر با بهترین شرکت های ارائه دهنده این خدمت همکاری های فراوانی را داشته باشد و رزومه قابل توجهی را کسب کند که از جمله این شرکت ها می‌توان به پارس آنلاین،آرین ماهواره، فن آوا ماهواره و پارس کار اشاره کرد.

این شرکت همچنین قصد دارد با توجه به این بستر ارتباطی و ایجاد کمی تغییرات و نو آوری محصولاتی را جهت نظارت و مدیریت بحران ارائه نماید که به زودی رونمایی می شوند